مشاور برندینگ پزشکی

Medical Branding Consultant
مشاوره تخصصی برندینگ پزشکی
برندینگ پزشکی، پلی به سمت افزایش درآمد و اعتبار شما

طبابت به سبک آنلاین، دغدغه بسیاری از پزشکان و دندانپزشکان عزیز است، قدرت در فضای مجازی و حضور پرقدرت در صفحه اول سرچ گوگل و جذب بیمار، استراتژی های منسجم و به روزی را می طلبد که در طول مدت زمان مشخص به صورت مداوم به اجرا در آید.

لارن مارکتینگ، صفر تا صد این خدمات و زیرساخت ها را ابتدا در قالب جلسات مشاوره کاربردی و سپس به صورت پکیج های اجرایی در اختیار شما پزشکان عزیز قرار می دهد.

مشاور برندینگ پزشکی

طراحی وب سایت پزشکی علاوه بر زیبایی بصری، باید دارای کارایی لازم هم باشد، می بایست دارای قابلیتهای جستجو و راحتی در گردش بین صفحات و دسترسی راحت به مطالب و مقالات پزشکی باشد، همچنین دارای سرعت بارگذاری و عملکرد سریعی باشد.
تلاش ما در روند طراحی سایت پزشکی به نحوی است که وب سایت طراحی شده برای شما به جز زیبایی و سرعت اجرا، اطلاعات بسیار کاملی را در خصوص خدمات و تحصص پزشکی شما ارائه کند.

همچنین تمامی توجه ما هنگام طراحی سایت های مراکز پزشکی و دندانپزشکی به این بوده است که تمامی مباحث بهینه سازی برای موتورهای جستجو نیز به بهترین حالت ممکن رعایت شود تا زمانی که سایت شما وارد روند بهینه سازی و سئو پزشکی می شود بتواند بهترین نتایج را برای شما رقم بزند.

لارن مارکتینگ از ابتدای تأسیس با توجه به تفکر سازمانی و مدیریتی خود برندسازی و مارکتینگ مراکز پزشکی و دندانپزشکی را به صورت تخصصی در دستور کار خود و تیم همراه خود قرار داده است.
یکی از اصول پایه ای و مهم در برندسازی هر سازمان یا فردی توجه به Marketing Nich یا همان تمرکزگرایی عملیاتی در کسب و کار است، بنابراین ما هم در تیم لارن مارکتینگ این مهم را عملیاتی کرده ایم و فعالیت اختصاصی در صنعت پزشکی و دندانپزشکی را پیش گرفته ایم.

بسیاری از پزشکان و دندانپزشکان عزیز در بدو شروع فعالیت خود دید صحیحی از رقابت های موجود در بازار کار و چگونگی تأمین زیرساخت های لازم جهت رقابت صحیح و مستمر ندارند، بنابراین حضور یک مشاور آشنا به شرایط موجود و مشرف به فعالیت رقبا می تواند کمک اثربخشی به موفقیت شما در کم ترین زمان ممکن داشته باشد.

 

مشاور برندینگ پزشکی

لارن مارکتینگ چه مشاوره هایی را در زمینه برندینگ مراکز پزشکی و دندانپزشکی ارائه می دهد؟

ما در تیم لارن مارکتینگ با توجه به ۱۲ سال تجربه مستمر در زمینه برندینگ پزشکی مشاوره های خود را در زمینه های زیر به صورت عملیاتی ارائه می دهیم.

۱- مشاوره در زمینه خرید ملک تجاری مناسب و در نظر گرفتن استانداردها جهت تأسیس مراکز پزشکی و دندانپزشکی
۲- مشاوره در حوزه ساخت مطب و کلینیک پزشکی و دندانپزشکی در همکاری با گروه طراحی لارن، مرجع ساخت مطب های مارکدار.
۳- مشاوره در حوزه انتخاب رنگ سازمانی، طراحی لوگو دست اداری مناسب با تخصص
۴- مشاوره در حوزه آنالیز رقبای مؤثر و تدوین استراتژی های رقابتی
۵- ارائه راهکارهای عملیاتی و آموزش های سازمانی به نیروهای کاری مطب و کلینیک.
۶- ارائه طرح های تیم سازی در جهت بهبود عملکرد و بهره وری
۷- ارائه سیستم های paper less و مکانیزه کردن تیم های ورود و خروج بیمار و پرونده الکترونیک
۸- مشاوره در راه اندازی سایت، اینستاگرام و سیستم های جذب بیمار دیجیتال
۹- ارائه راهکارهای تبلیغاتی مؤثر و نتیجه محور و رقابت های دیجیتالی
شما می توانید قبل از هر گونه تصمیم، با استفاده از پکیج های مشاوره ای مجموعه لارن مارکتینگ دید صحیحی را نسبت به وضع موجود بازار کار، رقبا، بایدها و نبایدهای اجرایی پیدا کنید و از هدر رفتن وقت و هزینه به واسطه ی تصمیمات اشتباه جدا جلوگیری نمائید.
در نظر داشته باشید حضور یک مشاور کار بلد و استفاده از تجربیات آن، صرفاً پرداخت هزینه نیست بلکه یک سرمایه گذاری بزرگ است.

شما می توانید قبل از هر گونه تصمیم، با استفاده از پکیج های مشاوره ای مجموعه لارن مارکتینگ دید صحیحی را نسبت به وضع موجود بازار کار، رقبا، بایدها و نبایدهای اجرایی پیدا کنید و از هدر رفتن وقت و هزینه به واسطه ی تصمیمات اشتباه جدا جلوگیری نمائید.در نظر داشته باشید حضور یک مشاور کار بلد و استفاده از تجربیات آن، صرفاً پرداخت هزینه نیست بلکه یک سرمایه گذاری بزرگ است.