مشاور برندینگ پزشکی

Medical Branding Consultant
مشاوره تخصصی برندینگ پزشکی
برندینگ پزشکی، پلی به سمت افزایش درآمد و اعتبار شما

طبابت به سبک آنلاین، دغدغه بسیاری از پزشکان و دندانپزشکان عزیز است، قدرت در فضای مجازی و حضور پرقدرت در صفحه اول سرچ گوگل و جذب بیمار، استراتژی های منسجم و به روزی را می طلبد که در طول مدت زمان مشخص به صورت مداوم به اجرا در آید.
لارن مارکتینگ، صفر تا صد این خدمات و زیرساخت ها را ابتدا در قالب جلسات مشاوره کاربردی و سپس به صورت پکیج های اجرایی در اختیار شما پزشکان عزیز قرار می دهد.

مشاور برندینگ پزشکی

طراحی وب سایت پزشکی علاوه بر زیبایی بصری، باید دارای کارایی لازم هم باشد، می بایست دارای قابلیتهای جستجو و راحتی در گردش بین صفحات و دسترسی راحت به مطالب و مقالات پزشکی باشد، همچنین دارای سرعت بارگذاری و عملکرد سریعی باشد.
تلاش ما در روند طراحی سایت پزشکی به نحوی است که وب سایت طراحی شده برای شما به جز زیبایی و سرعت اجرا، اطلاعات بسیار کاملی را در خصوص خدمات و تحصص پزشکی شما ارائه کند.

همچنین تمامی توجه ما هنگام طراحی سایت های مراکز پزشکی و دندانپزشکی به این بوده است که تمامی مباحث بهینه سازی برای موتورهای جستجو نیز به بهترین حالت ممکن رعایت شود تا زمانی که سایت شما وارد روند بهینه سازی و سئو پزشکی می شود بتواند بهترین نتایج را برای شما رقم بزند.