طراحی وب سایت پزشکی

Medical Website Design

وب سایت پزشکی

مهمترین و اولین قدم شما برای ورود به دیجیتال مارکتینگ

از بعضی جهات، وب­ سایت پزشکی شما چهره عمل شماست، اینجاست که شما با نام تجاری، پیام و مزایایی که به بیماران ارائه می­ دهید با آنها ارتباط برقرار می­ کنید. هیچ شکی وجود ندارد که یک وب­سایت عالی بخش مهمی از بهبود اعتبار شما است.

طراحی وب سایت پزشکی علاوه بر زیبایی بصری، باید دارای کارایی لازم هم باشد، می بایست دارای قابلیتهای جستجو و راحتی در گردش بین صفحات و دسترسی راحت به مطالب و مقالات پزشکی باشد، همچنین دارای سرعت بارگذاری و عملکرد سریعی باشد.
تلاش ما در روند طراحی سایت پزشکی به نحوی است که وب سایت طراحی شده برای شما به جز زیبایی و سرعت اجرا، اطلاعات بسیار کاملی را در خصوص خدمات و تحصص پزشکی شما ارائه کند.

همچنین تمامی توجه ما هنگام طراحی سایت های مراکز پزشکی و دندانپزشکی به این بوده است که تمامی مباحث بهینه سازی برای موتورهای جستجو نیز به بهترین حالت ممکن رعایت شود تا زمانی که سایت شما وارد روند بهینه سازی و سئو پزشکی می شود بتواند بهترین نتایج را برای شما رقم بزند.

یک سایت پزشکی حرفه ای

چه نکاتی مهمی در طراحی وب سایتی شما رعایت می شود!
null

طراحی اختصاصی

طراحی و قالب سایت شما کاملا اختصاصی و متناسب با سلیقه شما انجام می شود به نحوی که با طراحی مطب و … یک دست باشد

null

بهینه شده برای گوگل

در طراحی سایت نکات فنی وجود دارد که در ظاهر مشخص نیست و این موارد می تواند روند سئو و رتبه گرفتن سایت شما در گوگل را ساده تر کنند.

استفاده از نرم افزار استاندارد

خیلی مهم است که شما هیچ گاه به شرکت یا شخص برنامه نویس وابسته نباشید و به سادگی بتوانید مدیریت  و توسعه وب سایت خود را توسط هر شخصی انجام دهید.

null

افزونه های اورجینال

یک سایت مجموعه ای از المان ها و ابزارهای مختلفی است که به آن ها پلاگین می گویم، در طراحی وب سایت پزشکی شما برای امنیت کامل از تمامی افزونه های اورجینال استفاده می شود.

null

برخی از وب سایت ها

مشاهده تعدادی از وب سایت های طراحی شده اختصاصی پزشکی

قیمت طراحی سایت پزشکی

طراحی انواع سایت های پزشکی و دندانپزشکی به صورت حرفه ای و استاندارد با رعایت تمامی نکات سئویی سایت
و کاملا منطق با نظر و سلیقه شما و هماهنگ با برندینگ پزشکی شما

طراحی سایت پزشکی

مهمترین و اولین قدم شما برای ورود به دیجیتال مارکتینگ و برندینگ، داشتن یک وب سایت حرفه ای و استاندارد می باشد. اگر در گوگل موضوع سفارش سایت پزشکی و دندان پزشکی را جستجو کنید شرکت های زیادی را خواهید دید که این خدمات را ارائه می کنند و قیمت های تقریبا بسیار متغییری داده می شود، و حتی بسیاری از این عزیزان قیمت ها و خدمات شفاف در زمینه طراحی سایت را در و سایت خود ذکر نمی کنند.
قیمت طراحی وب سایتی که شما در مجموعه لارن پرداخت می کنید، یک قیمت تمام شده است بدون هیچ هزینه ای پنهان دیگر و سایر هزینه های دیگری که ممکن است در روند طراحی سایت برای شما وجود داشته باشد نیز صراحتا نوشته شده است.
وب سایت طراحی شده کاملا استاندارد بوده و می تواند خیال شما راحت باشد که برای طراحی سایت خود مجبور به چندین بار هزینه کردن نخواهید بود.

افزونه های که بر روی سایت ها نصب و تنظیم می شود

 • افزونه اسلایدر
 • افزونه های امنیتی
 • ویرایشگر حرفه ای متن
 • افزونه بکآپ گیری هوشمند
 • افزونه بهینه سازی سرعت سایت
 • مدیریت دانلود ها
 • پنل حرفه ای کاربران
 • صفحه ساز گرافیکی
 • افزونه فرم ساز
 • افزونه های سئو
 • افزونه تماس هوشمند موبایل
 • افزونه چت آنلاین سایت
 • افزونه المان های حانبی صفحه ساز
 • افزونه پخش ویدئو در سایت

وب سایت، مهمترین و اولین قدم برای دیجیتال مارکتینگ و برندینگ پزشکی

مطابق با آمارهای به دست آمده تعداد افرادی که از طریق سرچ موتورهای جستجو به انتخاب و ارزیابی پزشکان خود می­ پردازند ۳ برابر افرادی است که به صورت سنتی پزشک خود را انتخاب می­ نمایند.

چرا واگذاری طراحی سایت پزشکی به لارن مارکتینگ

برای مباحث خدماتی همچون طراحی سایت، سئو سایت، تولید محتوا و … می توان گفت بهترین دلایل برای انتخاب و دریافت خدمات این است که ببینیم آیا شرکت یا شخص ارائه دهنده خدمات قبلا به کدامیک از همکاران ما خدمات داده و آیا خدمات ارائه شده قابل مشاهده است یا خیر و از همه مهتر نظر کارفرما در مورد نوع خدمات، قیمت، انعطاف پذیری و … مجری چه بوده است.
جدایی از این موارد که مجموعه لارن مارکتینگ با افتخار بالاترین سطح رضایت مشتری را در بین پزشکان گرامی از سراسر کشور دارد، یکی از موارد دیگری که ما را از هر شرکت یا شخص خدمات دهنده طراحی سایت پزشکی و کلا خدمات دهنده برندینگ پزشکی متمایز می کند این است که مجموعه لارن یکی از با سابقه ترین تیم های فنی و مهندسی در زمینه نقشه کشی و طراحی مطب ها و کلینیک ها از صفر تا صد بوده که در بخش تورهای ۳۶۰ هم می توانید نمونه مطب ها و کلینیک های طراحی شده را ملاخضه کنید و هم اکنون خدمات برندینگ پزشکی با یک سابقه حرفه ای در شناخت تمامی روال و روحیات جامه پزشکی در مجموعه لارن مارکتینگ در حال ارائه می باشد.

اقداماتی که در روند طراحی سایت برای شما انجام می شود

مشاوره انتخاب دامنه

ثبت دامنه با مالکیت کارفرما

مشاوره انتخاب هاست

تنظیم سایر دامنه ها

زعایت نکات امنیتی سایت

نصب افزونه چت آنلاین و تماس با موبایل

رعایت کامل نکات سئویی

تنظیمات افزونه یوست سئو

معرفی سایت به گوگل وبمستر

تنظیم گوگل آنالیتیک

اتصال گوگل وبمستر و گوگل آنالیتیک

نصب و تنظیم افزونه ویرایشگر متن

تهیه نسخه بکاپ آخرین نسخه

رعایت نکات سئویی در ساخت صفحات

تعریف موقعیت نقشه روی گوگل

استفاده از قالب و افزونه اورجینال

آموزش کار با سایت و پشتیبانی

نصب افزونه بک آپ گیری اتوماتی

طراحی سایت پزشکی ارزان

متاسفانه یا خوشبختانه بحث طراحی سایت با توجه به اینکه یک کار خدماتی است؛ و حتی می توانیم بگویم یک کار هنری است، و همچنین توسط ابزارها یا سیستم های مختلف پیاده سازی می شود قیمت ها بسیار متفاوتی دارد. یک جستجو ساده که انجام دهید می بینید که طراحی سایت ارزان قیمت حتی با یکصد هزارتومان هم می توانید پیدا کنید! اما چرا و چگونه با این قیمت ها طراحی سایت نیز انجام می شود.

طراحی سایت پزشکی ارزان

حتی افرادی و دانشجویانی هستند که به تازگی می خواهند وارد شغل طراحی سایت شوند و درنتیجه طراحی سایت را رایگان برای شما انجام می دهند تا بتوانند رزومه ای برای گرفتن پروژه های بعدی داشته باشند و یا شرکت های طراحی سایت با سابقه و حرفه ای که نمونه کارهای متعددی دارند و متناسب با تجربه و سابقه بالایی که دارند و البته کار حرفه ای تری که انجام می دهند خوب هزینه های بالاتری برای طراحی سایت دریافت می کنند.

نکته ای که وجود دارد این است که برای طراحی سایت خود هزینه معقولی پرداخت کنیم، هزینه ای که نه مجبور باشیم چند بار پرداخت کنیم و هر بار هم با یک شرکت و شخص جدید سروکله بزنیم و زمان زیادی از ما از بین برود و نه انقدر بالا که برای شروع کار و شروه راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی توجیهی نداشته باشد.
در مجموعه لارن مارکتینگ جدا از اینکه سیاست قیمت گذاری ما بر اساس ارائه یک کار بسیار حرفه ای بوده،  سعی کردیم از قیمت های پایین و ارزان دوری کنیم که نخواهیم یک کار بی کیفیت به شما تحویل دهیم و همچنین هزینه معقولی باشد که یک سایت کامل برای شما پیاده سازی شود که بتوانید به خوبی کسب و کار اینترنتی خودتان را رقم بزنید.

اگر به دنیال هزینه های بسیار پایین برای طراحی سایت هستید، پیشنهاد می کنیم اصلا هزینه نکنید و از قالب ها رایگان و آموزش های طراحی سایت بدون کد نویسی که در اینترنت وجود دارد استفاده کنید و صرفا با وقتی که می گذارید و حوصله ای که به خرج می دهید، می توانید طراحی سایت خود را رایگان انجام دهید. حداقل سود یا حداکثر ضرری که برای شما دارد این است که شما متوجه می شود طراحی سایت حتی با سیستم های رایگانی مثل وردپرس چه چالش ها و چه سختی هایی دارد و در صورتی هم که تصمیم گرفتید ادامه کار را واگذار کنید یک دید خیلی بهتری نسبت به کارهای که می خواهید برای طراحی سایتتان انجام شود دارید.

سوالات مهم طراحی سایت

 

هزینه طراحی سایت پزشکی توسط مجموعه لارن مارکتینگ چقدر است؟
قیمت طراحی سایت پزشکی به صورت شخصی یا برای کلینیک ها و مطب ها ۴،۵۰۰،۰۰۰ تومان می باشد، که هیچ هزیه پنهان و جانبی دیگری نداشته و طراحی سایت به صورت کاملا حرفه ای و اختصاصی و مطابق ب نیاز و سلیقه شما انجام می شود.

 

طراحی و تحویل یک سایت چقدر زمان می برد؟
با توجه به امکانات و نوع وب سایتی که شما سفارش می دهید این زمان متفاوت است اما سفارشات طراحی سایت معمولا ۲۰ روزه طراحی و اماده می شود.

 

آیا آموزش کار با سایت و پشتیبانی و پاسخگویی هم ارائه می شود؟
بله، از خدمات پس از طرحی سایت، آموزش کار با سایت و پاسخگویی به سوالات شما در خصوص کار با بخش مدیریت سایت است. اگر اصفهان تشریف داشته باشید آموزش به صورت حضوری و در غیر این صورت به صورت آنلاین اارئه می گردد.

 

طراحی سایت با وردپرس بهتر است یا با سیستم های اختصاصی شرکت ها؟
کاملا بستگی به نیاز شما دارد، اما در ۹۰% مواقع و خصوصا برای شروع راه اندازی کسب و کار اینترنتی وردپرس یک یاز بهترین انتخاب ها می باشد، که توضیحات کاملی در خصوص این سوال در سایت داده شده است و از همه جوانب می توانید پاسخ این سوال را بگیرید.

 

آیا با سفارش طراحی سایت، سایت من به صفحه اول گوگل هم می آید؟
با جستجو نام  شما، بله . اما با جستجو موضوع مربوط تخصص پزشکی شما، خیر، و مبحث سئو و روند خدمات ان کاملا مجزا بوده و برای موضوعات مختلف قیمت ها و زمان های امدن به صفحه اول گوگل نیز بسیار متفاوت می باشد. اطلاعات بیشتر در خصوص سفارش سئو سایت پزشکی

با توجه به بیش از ۱۲ سال خدمات تخصصی به جامعه پزشکی در زمینه ساخت و تجهیز مطب ها و کلینیک ها و ارائه خدمات تخصصی برندینگ سعی کردیم در این بخش مهمترین سوالات و موارد مهم در زمینه طراحی سایت پزشکی را مطرح کنیم، با این وجود اگر هنوز سوالی در این خصوص دارید می توانید با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول در خصوص طراحی سایت پزشکی

فرم درخواست سفارش طراحی سایت

اولین قدم برای شروع سفارش طراحی سایت، این است که تیم طراحی سایت ما در لارن مارکتینگ از نیازهای شما دقیقا مطلع شوند، بنابراین اولین اقدام، تکمیل و ارسال فرم نیازسنجی زیر برای طراحی سایت می باشد.
بدیهی است که تا قبل از تکمیل و ارسال این فرم متاسفانه حتی جلسه حضوری اولیه نخواهیم داشت، حتی اگر محل سکونت یا دفترکار یا کارگاه شما در اصفهان باشد.

خواهشمندیم قبل از هر اقدامی، زمان اندکی بگذارید و این فرم را تکمیل کند، اول از همه به عنوان یک شرکت و تیم متعهد طراحی سایت در اصفهان به شما قول می دهیم بر اساس اطلاعاتی که توسط این فرم تکمیل می کنید به شما به صورت دقیق و شفاف اعلام کنیم آیا اجرای درخواست طراحی سایت شما به صورت کامل و حرفه ای توسط مجموعه ما مقدور است یا نه.

همچنین به شما قول می دهیم تکمیل این فرم حتی اگر نخواهید سفارش طراحی سایت خود را به ما در مجموعه لارن مارکتینگ بدهید، قطعا اطلاعات و سوالات این فرم می تواند یک دید و بینش خوبی در خصوص سفارش طراحی سایت به شما بدهید و با هر شرکت طراحی سایت اصفهانی یا هر جایی ایران بخواهید وارد مذاکره شوید قطعا سوالات این فرم می تواند خیلی به شما کمک کند چرا که در درجه اول به صورت دقیق متوجه می شوید برای سفارش طراحی سایت چه مواردی مهم است، حتی مواردی که از دید خود شما هم تا قبل از این پنهان بوده است و در درجه دوم، شرکت یا شخص طراح سایت نیز می تواند با اطلاعات کامل و دقیق تری با شما وارد مذاکره شود و قیمت و زمان تحویل دقیق تری هم به شما بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *