سئو سایت پزشکی

SEO Medical Site
سئو پزشکی
جذب بیمار از طریق جستجو های بیماران در گوگل

سئو پزشکی و بودن در صفحه اول گوگل مهمترین اقدامی است که در بحث برندینگ و مارکتینگ آنلاین باید انجام دهید، برندینگی که از بودن در صفحه اول گوگل برای پزشکان حاصل می شود و همچنین جذب بیماری که از این طریق برای شما رقم می خورد با هیچ روش و ابزار تبلیغاتی دیگر قابل مقایسه نمی باشد.

امروزه موتورهای جستجو نقش مهمی در تصمیم گیری برای بیماران دارند، ۸۸ درصد از بیماران از جستجوی آنلاین برای یافتن مراکز درمانی یا پزشک استفاده می کنند، مهم نیست بیمار در مورد شما شنیده است یا نه، بلکه همواره انتخاب ها به نتایج اینترنت منتهی می شود.ما حضور شما در صفحات برتر جستجوی گوگل و نمایش در بهترین جایگاه ها را تضمین می کنیم.

جستجوی ارگانیک به طور مداوم در حال رشد است.تقریباً ۲۸۰ میلیون کاربر اینترنت در ایالات متحده وجود دارد، استفاده از کلمات کلیدی و محتوای مناسب در وب سایت شما باعث افزایش رتبه شما در نتایج ارگانیک گوگل می شود.

وب سایت هایی که در صفحه ی اول نتایج جستجو مشاهده می شوند ۹۲% از ترافیک را تشکیل می دهند، در حالی که درصد ترافیک در صفحه دوم به سختی به ۵% می رسد. به همین دلیل بازاریابی موتورهای جستجوی پزشکی یک استراتژی مهم در بازاریابی پزشکی است.

سئو مطمئن ترین سرمایه گذاری در فرآیند جذب بیمار

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ لارن، تلاش خود را در جذب بیماران بیشتر انجام می دهیم تا شما تمرکز خود را بـه ارائـه خدمـات با کیـفیـت به بیـماران قرار دهیــد؛ ما راه حل هایی را به کار می گیریم تا شما همواره در بازاریابی دیجیتالی بروزترین اقدامات را تجربه کنید و بیماران بالقوه دلیل محکمی برای مراجعه به مرکز شما داشته باشند.
؛؛ در سال گذشته جستجوی مراکز درمانی در اینترنت ۲ برابر شده است؛

قیمت سئو پزشکی

متناسب با نیازهای مختلف، در ادمه لیست قیمت های سئو سایت ذکر شده است، این خدمات شامل: مشاوره سئو به صورت حضوری در اصفهان یا به صورت آنلاین، تحلیل و تدوین استراتژی سئو، سئو تکنیکال که شامل سئو دامنه، هاست و نرم افزار مدیریت سایت می باشد، سئو پروژه ای و سئو صفحه ای می باشد. قیمت و جزئیات مربوط به هر کدام از این خدمات به صورت کامل ذکر شده است با این وجود هرگونه سوالی یا ابهامی داشتید خوشحال می شویم صدای گرم شما را بشنویم

مشاوره سئو پزشکی

مشاوره تخصصی و خصوصی سئو

اگر برای سئو سایت خود هیچ ایده ای ندارید؛ نمی دانید از کجا باید شروع کنید، خودتان انجام دهید یا به یک شخص یا شرکت سئو کار واگذار کنید و یا آن را به مسئول سایت یا تیم آی تی خود واگذار کنید، به صورت تخصصی می توانید از خدمات مشاوره سئو ما استفاده کنید، و البته می تواند موضوع مشاوره شما کاملا متفاوت و بر اساس نیاز شما باشد.
جهت استفاده از خدمات مشاوره سئو به صورت حضوری در اصفهان یا به صورت انلاین ابتدا فرم درخواست مشاوره مربوطه را تکمیل کنید، بعد از بررسی و در صورت تائید می توانید هزینه مشاوره را پرداخت کنید تا زمان و روز آن با شما هماهنگی شود.

استراتژی سئو سایت های پزشکی

تحلیل و تدوین استراتژی سئو سایت های پزشکی از صفر تا صد

سئو سایت و داشتن جایگاهی در صفحه اول گوگل دقیقا مانند شرکت در یک مسابقه است، برای پیروزی در این مسابقه که روز به روز سخت تر می شد خصوصا برای شرکت کنندگان جدید، اولین قدم تحلیل و انالیز رقباء است، شما تا یک آنالیز دقیق از رقباء خود نداشته باشید نمی توانید در این مسابقه پیروز شوید؛ و قدم بعد تدوین استراتژی دقیق برای تمامی مراحل سئو سایت است از تحلیل و تدوین استراتژی کلمات کلیدی تا برنامه ریزی برای تولید محتوا، لینک سازی، فعالیت در شبکه های اجتماعی و …
ما در مجموعه لارن مارکتینگ ابتدا پیشنهاد می کنیم یک تحلیل دقیق از موضوع کاری خودتان داشته باشید و با این تحلیل می توانید حتی در هزینه های بعدی سئو خود و حتی دیجیتال مارکتینگ هم صرفه جویی بالاتری داشته باشید و هم با چشمانی باز این اقدامات را انجام دهید.

تولید محتوا سایت های پزشکی

صفحات حرفه ای، جامع و بهینه شده، فقط شانس حضور در صفحه اول گوگل را دارند

بعد از مشخص شدن استراتژی سئو و صفحات هدف مورد نظر، باید این صفحات هدف پیاده سازی شوند، صفحاتی بسیار جامع و حرفه ای در خصوص موضوع مربوطه که تمامی نواقص صفحات مشابه رقباء که در صفحه اول گوگل هستند را پوشش دهد و از لحاظ نکات بهینه سازی و سئو یک صفحه حرفه ای باشد هم برای ربات های گوگل و هم برای کاربران از لحاظ رابط ظاهری و رابط کاربری.
گوگل باید قانع شود در خصوص موضوع مورد نظر این صفحه بهترین پاسخ و بهترین صفحه ای است که می تواند به کاربران خودش نمایش دهد و قطعا کاربران از ان صفحه راضی خواهند بود، بعد از تحلیل و تدوین استراتژی متناسب با صفحات هدف مشخص شده ما حرفه ای ترین و جامع ترین صفحات را برای موضوع مربوطه برای شما پیاده سازی می کنیم تا در قدم های بعد بتوانیم روی این صفحه هدف گذاری شده روند سئو خود را ادامه دهیم.

خدمات سئو ماهیانه

سئو انجام یک روند منظم در طولانی مدت است و انتظارات ماکرویوی جایی ندارد

بعد از ایجاد صفحات هدف در سایت، باید بر روی تقویت این صفحه کار کرد، افزایش قدرت یک صفحه توسط اقدامات مختلفی انجام می شود از جمله لینک سازی های خارجی،فعالیت در شبکه های اجتماعی، جذب ترافیک مستقیم از تبلیغات مخلف برای صفحه مورد نظر، مقالات مرتبط در سایت و لینک های داخلی خوب و قدرتمند و ….
کارشناسان ما برای صفحات و موضوعات هدف یک برنامه منظم ماهیانه را برای شما پیش می برند که جزئیات کامل آن در لیست خدمات سئو ماهیانه لیست شده است و هر ماه گزارش دقیقی از وضعیت سایت و کلمات مورد نظر به شما ارائه می شود، گزارشات کاملا مستندی که از سرویس های گوگل وبمستر و گوگل آنالیتیک استخراج می شود و شما دقیقا می تواند در روند پیشرفت وضعیت سایت خود در نتایج جستجو و ترافیک های حاصل شده قرار بگیرید.

سئو کلمه ای پزشکی

قیمت و انجام سئو صرفا برای کلمات دلخواه شما

برخی از مدیریان و صاحبین کسب و کارها صرفا یک یا چند کلمه خاص را برای سئو کردن و آمدن صفحه اول گوگل مد نظر قرار دارند، و معمولا در اکثر مواقع این کلمات خیلی کلی بوده و نه تنها بازدهی و فروشی برای این عزیزان حاصل نمی شود بلکه قیمت های انجام سئو به این سبک نیز بسیار بالاتر بوده.
هرچند که اصلا این سبک سئو کردن را به شما پیشنهاد نمی دهیم اما اگر تمایل دارید صرفا یک یا چند کلمه خاص برای شما بهینه شود و رتبه بگیرید و صرفا نتیجه این کلمات برای شما مهم است می توانید با ما تماس بگیرید و کلمات خود را اعلام کنید، بعد از بررسی میزان سختی و آسانی عبارت های مورد نظر و بررسی رقباء صفحه اول با آن کلمات، به شما قیمت و زمان داده می شود.

پروزه های سئو پزشکی

سئو پزشکی شما به صورت پروژه ای، کاملا اختصاصی و به صورت لوکال

در هر حیطه کاری از جمله پزشکی موضوعات متعددی است که بیماران در خصوص آن موضوع جستجو می کنند و از دید سئو کلمات و عبارت های این حیطه بسیار متعدد می باشد، در خدمات پروژه ای ما کلا تخصص شما را آنالیز می کنیم و تمامی عبارت های که به حیطه تخصصی شما می شود در روند سئو سایت شما بر روی آن ها کار می کنیم. در این حالت شما هزینه جداگانه برای تحلیل و تدوین استراتژی، ساخت صفحات هدف بهینه شده و یا هزینه ماهیانه ندارد و همچنین تمامی کلمات حیطه تخصصی شما به صورت لوکال پوشش داده می شود و نیازی به انتخاب یک یا چند کلمه خاص نمی باشد.

در این حالت ما بر اساس تخصص پزشکی و شهر محل طبابت فقط به شما متعهد بوده و قراردادی با سایر همکاران شما در شهر مورد نظر بسته نمی شود، در سئو پروژه ای روند بهینه سازی سایت شما  یکسال کامل انجام می شود و متعهد می شویم که در بیش از ۷۰ درصد کلمات مورد نظر سایت شما یکی از رتبه های صفحه اول گوگل را کسب کند.

روند بهینه سازی سایت و اقداماتی که در سئو سایت انجام می شود

در این بخش اقدماتی که در سئو سایت برای شما انجام می شود را می توانید ملاحضه کنید، این اقدامات بسیار مفصل با جزیئات زیادی می باشد که در این بخش تیترهای مهم و عناوین اصلی را ملاحضه می کنید و در بخش اطلاعات بیشتر می توانید تمامی جزئیات هر قسمت را به صورت کامل ملاحضه کنید.

انتخاب کلمات کلیدی

از اقدامات مهم اولیه در سئو سایت، تحقیق در خصوص کلمات کلیدی و تدوین اشتراتژی برای کلمات کلیدی هدف است، کلمات کلیدی مثل داشتن قطب نما در یک جنگل نوردی است، اگر قطب نما نداشته باشید یا خربا باشد یا ندانید چگونه با ان کار کنید، به مقصد و هدف مورد نظر نخواهید رسید، هرچقدر تلاش کنید و حتی ترافیک زیادی در سایت شما حاصل شود اگر کلمات کلیدی به درستی انتخاب نشوند، هیچ فروشی برای شما حاصل نخواهد شد.

 • تحقیق کلمات کلیدی بر اساس موضوعات مورد نظر
 • تعیین سطح رقابتی کلمات و اولویت بندی
 • تدوین استراتژی کلمات کلیدی
 • مشخص کردن عبارت های اصلی، مترادف های اصلی
 • تدوین اهداف کوتاه مدت و دراز مدت برای رتبه گیری کلمات
انتخاب کلمات کلیدی پزشکی
تولید محتوا پزشکی

تنظیمات فنی و سئو تکنیکال

قبل از شروع کارهای بهینه سازی باید ساختار سایت بررسی شود؛ و نکات فنی اولیه مربوط به سایت بررسی شود، این اقدامات را سئو تکنیکال می گویم که مربوط به دامنه، هاست و سیستم مدیریت محتوا سایت شما می باشد، در صورتی که سایت شما به صورت سفارشی کد نویسی شده باشد یا از سیستم های اختصاصی شرکت ها استفاده کردید باشید باید یک سری از اصول و استاندارهای اولیه مربوط به سئو در ان لحاظ شده باشد تا بتوانیم وارد اقدامات بعدی بهینه سازی شویم.

 • نکات سئو دامنه و تنظیم دامنه ارجح تر
 • نکات مهم هاست و تنظیمات اولیه مربوط به هاستینگ
 • تنظیم افزونه های سئو (متناسب با CMS مورد استفاده)
 • ساخت و تنظیم نقشه سایت و فایل ربات ها
 • اتصال سایت به گوگل وبمستر و آنالیتیک

استراتژی صفحات هدف و تولید محتوا

ما باید بدانیم برای کلمات کلیدی هدفی که انتخاب کرده ایم چه صفحه ای از سایت بهتر است به صفحه اول گوگل بیاید، بنابراین بر اساس استراتژی کلمات کلیدی نوع صفحات هدف را در سایت مشخص می کنیم و سپس برای تولید محتوای هر صفحه اقدام می کنیم. تولید محتوای هر صفحه شامل استراتژی نوع محتوا و مطالبی است که باید در آن صفحه قرار بگیرد با هدف یک محتوا مرجع و همچنین تنظیمات سئوی محتوا برای ربات ها و ارائه محتوا به نحوی که کاربر پسند باشد.

 • تدوین استراتژی صفحات هدف متناسب با کلمات کلیدی
 • تدوین استراتژی نوع مطالب و موضوعاتی که برای هر صفحه هدف باید نوشته شود
 • انتشار محتوا و بهینه سازی از دید کاربران با رعایت نکات Ui , UX
 • بهینه سازی محتوا برای ربات های گوگل

لینک سازی های داخلی و خارجی

لینک ها اعم از داخلی و خارجی از فاکتورهای هستند که به صورت مستقیم و غیر مستقیم در رتبه بندی سایت ها تاثیر گذار هستند. لینک ها هم به کاربران کمک می کنند یه صفحات و مقالات مختلف هدایت شوند و هم روش کار ربات های گوگل از طریق پیدا کردن و لیست لینک ها و خزیدن به صفحات ان ها می باشد. بعد (ویا همزمان) با پیاده سازی صفحات هدف در سایت مهمترین اقدام لینک سازی های داخلی و خارجی می باشد.

 • لینک سازی داخلی بر اساس استراتژی کلمات کلیدی هدف
 • به کارگیری لینک های خروجی با حفظ منافع شرکت و سایت
 • آنالیز وضعیت لینک سازی وب سایت های رقباء
 • تدوین استراتژی لینک سازی خارجی

آنالیز سایت و بهبود روند بهینه سازی سایت

اقداماتی که در روند سئو سایت انجام می شود هم از کاربران و هم از دید گوگل برنامه ریزی و پیاده سازی می شود، بنابریان در تمامی مراحل بهینه سازی باید گزارشات دقیقی از سایت ها داشته باشیم، هم از رفتارهای کاربران در سایت و هم از نحوه دیدن، خواندن و فهرست کردن ربات های گوگل.
گزارشات سایت توسط دو ابزار گوگل وبمستر و گوگل آنالیتیک به صورت منظم بررسی می شود و طبق این گزارشات روند بهینه سازی و اقداماتی که انجام می شود چک می شود. همچنین توسط این گزارشات شما نیز می توانید متوجه شوید روند بهینه سازی سایتتان چگونه پیش می رود و در چه وضعیتی هستید.

 • مانیتورینگ کنسول جستجو گوگل
 • مانیتورینگ گوگل آنالیتیک
 • بهبود روند بهینه سازی،استراتژی های کلمات، صفحات و لینک سازی
 • ارائه گزارش های منظم به کارفرما
آنالیز روند سئو پزشکی

برخی از سوالات در خصوص سئو سایت

آیا سئو سایت تضمینی انجام می شود؟

ماهیت نتایج گوگل غیرپایدار است و تضمینی برای تعیین دقیق رتبه شما در بازه زمانی مشخص وجود ندارد و خود گوگل هم صراحتا اعلام کرده، کسی نمی تواند رتبه یک گوگل را تضمین کند؛ و سئو تضمینی به صورت لوکال اصفهان، تهران، شیراز، مشهد و … ویا سراسری کاملا به موضوع شما، رقبا شما، حجم جستجوها، کلمات کلیدی و … بستگی دارد.

آمدن به صفحه اول گوگل چقدر زمان می برد؟

جواب دقیقی برای این سوال وجود ندارد، برای برخی موضوعات و کلمات کلیدی شاید ۳ الی ۴ ماه و برای برخی دیگر حتی بیشتر از یک سال ممکن است زمان نیاز باشد که به صفحه اول گوگل برسید و فاکتورهای زیادی در این زمان تاثیر کذار هستند.

روش سئو شما چیست؟ سئو کلاه سفید، کلاه سیاه، یا کلاه خاکستری؟

در بهینه سازی سایت ها از تکنیک ها و روش های کلاه سفید استفاده می شود که در لیست خدمات سئو، جزئیات تمام اقدامات و تکنیک های مورد استفاده نوشته شده است.

قیمت سئو سایت چقدر است؟

هزینه سئو با توجه به موضوعات مختلف و رقابتی که در آن ها وجود دارد، کلمات کلیدی انتخابی، محلی بودن یا نبودن سئو مثل  عبارت “سئو سایت در اصفهان”؛ و سبک و نوع خدماتی که شرکت سئو کار ارائه می کند و … می تواند بسیار متفاوت باشد.

آیا فقط سئو سایت وردپرسی انجام می دهید؟

خیر، سئو سایت و نوع سیستم مدیریت محتوا سایت هیچ ارتباطی به همدیگر ندارند، از هر نوع سیستم یا کدنویسی که در طراحی سایت استفاده می کنید اگر حداقل های فنی مورد نظر را داشته باشد پروژه سئو شما قابل انجام است.

اگر هنوز سوالی دارید یا نیاز به مشاوره بیشتر جهت شرکت در این دوره دارید، تماس بگیرید.