آنالیز دیجیتال مارکتینگ رقباء

Competitors Analysis
آنالیز سایر پزشکان
پیروزی در هر رقابتی نیازمند آنالیز دقیق وضعیت رقباء و داشتن استراتژی است

دیجیتال مارکتینگ موفق و خصوصا آمدن به صفحه اول گوگل نیازمند یک آنالیز دقیق اولیه از رقباء است، برای صفحه اول گوگل که فقط ۱۰ نتیجه نمایش می دهد چطور می خواهید یک جایگاه را به خود اختصاص دهید اگر ندانید ۱۰ سایتی که در این جایگاه ها قرار دارند چه فعالیت های انجام داده اند و چه اعتبارات و امتیازهایی نزد گوگل دارند.

تجزیه و تحلیل سایت های پزشکی رقباء

ارائه راه­ حل­های تجزیه و تحلیل رقبا در لارن مارکتینگ
صنعت پزشکی با سرعت زیادی در حال پیشرفت است، امروزه تمرکز بر ارائه خدمات، مبتنی بر ارزش برای افزایش کیفیت مراقبت و در عین حال به حداقل رساندن
هزینه­ هاست.
در این حالت باید همواره در این صنعت رقبا بررسی شوند و راهکارهای جدید و تحلیل­ها در هم ادغام شوند و تصمیم­ گیری­ های نتیجه محوری شود.

چرا به آنالیز قوی در حوزه سلامت نیاز دارید؟
تغییر صنعت بهداشت و پزشکی به مراقبت­های مبتنی بر ارزش، مستلزم داشتن داده­ها و تحلیل قوی است. آنالیزهای بهداشتی این پتانسیل را دارند که عمل درمانی شما را به یک مرکز مراقبت مبتنی بر ارزش مبدل کنند، که شما را از دیگر رقبا متمایز می­کند و به بهبود کیفیت و هزینه کمک می­کند، با استفاده از داده­ های معنی ­دار و ابزارهای تحلیلی، می­ توانید سفر بیمار در تمام سطوح درمانی را تجزیه و تحلیل کرده و پیشنهادات ویژه­ای را به بیماران خود ارائه نمائید.

قدرت داده و تخصص ما در آنالیز همکاران شما

موفقیت شما در صنعت بهداشت و درمان بستگی به تغییر و استفاده از داده ها دارد و ما در این مسیر به شما کمک می کنیم تا عملکرد و نتایج ویژه ای را برای تصمیم گیری داشته باشید.
تیم ما با تحلیل عمیق داده ها،راه حل های ویژه ای را برای شما فراهم می آورد، و به شما در توسعه فرآیند ارائه خدمات درمانی مؤثر کمک می کند.

ما تجزیه و تحلیل های پیشرفته را با استراتژی جامع ترکیب می کنیم تا به شما در تصمیم صحیح و افزایش رضایت بیمار کمک کنیم.
راه حل های تجزیه و تحلیل داده¬ها پزشکی:
ما یک تیم از کارشناسان Google Analytics فراهم نموده ایم که به شما کمک می کند از داده ها و تجزیه و تحلیل های انجام شده با توجه به استراتژی بلندمدت خود راه حل های صحیحی را در رقابت با دیگر رقبا انتخاب کنید.

  • ارزیابی عملکرد کلی وب سایت و رفتار مشتری
  • پیگیری نرخ تبدیل به مشتری
  • بهبود تجربه کلی بیمار از طریق تجزیه و تحلیل داده ها
  • استخراج گزارشات میدانی و ویژه در جهت تصمیم گیری دقیق

پاسخگویی و شفافیت از طریق تجزیه و تحلیل
ما معتقدیم که اعتماد، مسئولیت پذیری و شفافیت برای ایجاد یک رابطه سالم، لازم است. تیم ما تنگاتنگ با شما همکاری می کند تا از داده ها، نتایج و استراتژی ها اطمینان حاصل کنید، ما گزارش های مفصلی را به صورت ماهیانه یا هر زمان که نیاز باشد به شما ارائه می دهیم که بر اساس این نتایج میزان ترافیک و رتبه بندی شما در موتورهای جستجوگر مشخص می شود و چشم انداز با بازاریابی دیجیتالی شما را مشخص می نماید.