طراحی لوگو و ست اداری پزشکی

Logo Design And Medical Office Set
طراحی لوگو پزشکی
لوگوی پزشکی هویتی از تخصص و تجربه شما

لوگوی مرتبط با تخصص شما می تواند معرف مناسبی از تخصص، مهارت و دانش شما باشد و حس اطمینان و اصالت خدمات پزشکی را در ذهن بیماران ایجاد کند.

تفکر اصلی در توسعه شعار پزشکان برند و مطب های مارکدار، توجه به کلیه پارامترهای مهم در حوزه برندینگ پزشکی است، یکی از این موارد ،هویت بصری برند پزشکی است که بر پایه برندینگ مطب یا برسونال برندینگ شخصی پزشک ایجاد می شود،
لوگوی مرتبط با تخصص شما می¬تواند معرف مناسبی از تخصص، مهارت و دانش شما باشد و حس اطمینان و اصالت خدمات پزشکی را در ذهن بیماران ایجاد می نماید.
تیم لارن مارکتینگ در طراحی هویت بصری شما در کنار شما خواهد بود تا بهتر دیده شوید.

طراحی و چاپ ست اداری پزشکی
ست اداری ویژه، مزیت رقابتی و اعتبار شما را نسبت به دیگر رقبا القاء می کند

برندینگ پزشکی، ذاتاً دارای انسجام و یکدستی در ارائه خدمات با کیفیت است، یکی از آیتم هایی که این انسجام را به بیننده القاء می کند، طراحی یکدست و یکپارچه اقلام اداری از جمله کارت ویزیت، سرنسخه، سربرگ، پاکت و فولدر پزشکی است. ست اداری با طراحی منحصر به فرد و زیبا، مشخصه ی ارزش و اعتبار برند پزشکی شما می باشد.

طراحی لوگو و ست اداری:

با توجه به جامع‌نگری تیم لارن مارکتینگ در جهت ارائه کلیه خدمات حوزه برندینگ و مارکتینگ مراکز پزشکی، سعی کرده­ایم کلیه نیازهای یک مجموعه پزشکی را برطرف کنیم. ازاین‌رو با استفاده از تیم­های مجرب در حوزه طراحی گرافیک، کلیه خدمات طراحی لوگو پزشکی، ست اداری پزشکی، سربرگ پزشکی، سر نسخه و دیگر ملزومات را از طراحی تا چاپ در اختیار شما عزیزان قرار می­دهیم.

طراحی لوگوی پزشکی:

ما در لارن مارکتینگ بر این باور هستیم که یک ست اداری پزشکی جذاب و متفاوت ابتدا باید دارای یک لوگو و هویت‌سازمانی خاص باشد.طراحی لوگو اولین گام در طراحی شخصیت یک برند است و می­تواند گویای اهداف استراتژی مجموعه پزشکی باشد، لوگوی یک مجموعه پزشکی می­تواند گویای هویت‌سازمانی، رنگ سازمانی، چهره پزشک و تفکر مطب باشد.

همچنین لوگوی یک مجموعه پزشکی و دندانپزشکی می­تواند در قسمت­های مختلف همچون دکوراسیون مطب، بج سینه جهت نیروهای سازمانی، پرچم، سایت، اینستاگرام و … مورداستفاده قرار گیرد.ما در لارن مارکتینگ گام‌به‌گام با شما تلاش می­کنیم تا یک هویت‌سازمانی درخور مطب و یا کلینیک شمارا طراحی و نهایی سازی کنیم.

طراحی لوگوی پزشکی

چاپ ست اداری:

ست اداری پزشکی شامل موارد زیر می­باشد:

سربرگ، سر نسخه A5 ، یادداشت، پاکت، فرم­های درمانی، فرم نظرسنجی ،کارت ویزیت پزشکی و نوبت‌دهی  در ابعاد و اندازه­ های استاندارد.

طراحی ست اداری پزشکی با توجه به تفکر برند سازی می­بایست باکلیت رنگ‌سازمانی، هویت برند لوگوی مجموعه دارای یک هارمونی خاص باشد.بنابراین طراحی ست اداری خلاقانه و منحصربه‌فرد بر اساس هویت‌سازمانی و در نظر گرفتن اصول برند سازی می­تواند باعث تمایز و ارتقاء سطح یک مجموعه باشد.ما در لارن مارکتینگ از طراحی یا چاپ ست اداری و سازمانی در حوزه پزشکی و دندانپزشکی در خدمت شما عزیزان هستیم.

طراحی کارت ویزیت پزشکی:

کارت ویزیت پزشکی یکی از عناصر تشکیل‌دهنده ست اداری پزشکی می­باشد،معمولاً کارت ویزیت­ ها ابعاد و اندازه ­های خاصی دارند که بر اساس آیتم­ های مختلف یک برند و رعایت نکات طراحی می­توان مدل­های مختلفی را طراحی نمود.

رعایت نکاتی ازجمله، عنوان‌بندی مناسب، هارمونی رنگ، سایز فونت، فواصل و استفاده از المان­های مرتبط با تخصص می­تواند به زیبایی کارت ویزیت کمک کند.در چاپ کارت ویزیت پزشکی نیز تکنیک­های مختلفی وجود دارد که بر اساس هویت‌سازمانی رنگ­بندی و دیگر آیتم­های موجود می­توان تکنیک­ها و جنس­ های مختلفی را برای چاپ کارت ویزیت پزشکی انتخاب نمود.

جنس کارت ویزیت می­تواند در حالات مختلف باشد، مانند گلاسه، کتان، مات براق، کتان آلمان، مقوایی کارتی، باروکش­ سلفون یا لمینت مات و براق.

بج سینه و پرچم در مطب­های پزشکی و دندانپزشکی:

بج سینه و یا اتیکت موجب یکدستی و قدرت سازمانی مطب یا کلینیک شما خواهد شد و نیروهای خدماتی و دستیاران و … را به سبک واحدی متمایز جلوه خواهد داد، همچنین داشتن یک پرچم با لوگو و شعار مجموعه می­تواند قدرت برند شمارا دوچندان کند.