خدمات لارن مارکتینگ

خدمات تخصصی برندینگ و مارکتینگ مراکز پزشکی و دندانپزشکی

امروزه رقابت در حوزه پزشکی روز به روز سخت تر می شود. در صورتی که می خواهید یک برندینگ پزشکی مطرح داشته باشید به نحوی که در سطح شهر یا کشور شما
را بشناسند و مشکل بیمار نداشته باشید به صورت حرفه ای شما را در این مسیر همراهی می کنیم

سرمایه ­گذاری در فرآیندهای جذب بیمار

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ لارن، تلاش خود را در جذب بیماران بیشتر انجام می­دهیم تا شما تمرکز خود را بـه ارائـه خدمـات با کیـفیـت به بیـماران قرار دهیــد؛
ما راه حل­هایی را به کار می­گیریم تا شما همواره در بازاریابی دیجیتالی بروزترین اقدامات را تجربه کنید و بیماران بالقوه دلیل محکمی برای مراجعه به مرکز شما داشته باشند.

طراحی وب سایت پزشکی

Premier medical website Design

از بعضی جهات، وب­سایت شما چهره عمل شماست، اینجاست که شما با نام تجاری، پیام و مزایایی که به بیماران ارائه می­دهید با آنها ارتباط برقرار می­کنید. هیچ شکی وجود ندارد که یک وب­سایت عالی بخش مهمی از بهبود اعتبار شما است.

طراحی وب سایت پزشکی علاوه بر زیبایی بصری، باید دارای کارایی لازم هم باشد، میبایست دارای قابلیتهای جستجو و راحتی در گردش بین صفحات و دسترسی راحت به مطالب و مقالات پزشکی باشد، همچنین دارای سرعت بارگذاری و عملکرد سریعی باشد.
میانگین سرعت بارگذاری یک سایت ۷ ثانیه میباشد، که مقدار ایدهآل آن کمتر از ۳ ثانیه است.

طراحی سایت پزشکی

بازاریابی پزشکی از طریق موتورهای جستجو (سئو پزشکی)

Medical search engine marketing
سئو سایت پزشکی

امروزه موتورهای جستجو نقش مهمی در تصمیم­ گیری برای بیماران دارند، ۸۸ درصد از بیماران از جستجوی آنلاین برای یافتن مراکز درمانی یا پزشک استفاده می­کنند، مهم نیست بیمار در مورد شما شنیده است یا نه، بلکه همواره انتخاب­ها به نتایج اینترنت منتهی می­شود.
ما حضور شما در صفحات برتر جستجوی گوگل و نمایش در بهترین جایگاه­ها را تضمین می­کنیم.

جستجوی ارگانیک به طور مداوم در حال رشد است.
تقریباً ۲۸۰ میلیون کاربر اینترنت در ایالات متحده وجود دارد، استفاده از کلمات کلیدی و محتوای مناسب در وب­سایت شما باعث افزایش رتبه شما در نتایج ارگانیک گوگل  می شود. و سایت­ هایی که در صفحه­ اول نتایج جستجو مشاهده می­شوند ۹۲% از ترافیک را تشکیل می ­دهند، در حالی که درصد ترافیک در صفحه دوم به سختی به ۵% می رسد. به همین دلیل بازاریابی موتورهای جستجوی پزشکی یک استراتژی مهم در بازاریابی پزشکی است.

؛؛ در سال گذشته جستجوی مراکز درمانی در اینترنت ۲ برابر شده است؛

طراحی کمپین های تبلیغاتی گوگل

Paid search marketing for Healthcare

از Google Ad به صورت استراتژیک استفاده کنید نه کورکورانه؛
با بازاریابی Google Ad در مشاغل درمانی، شما می­توانید برای کلمه کلیدی استراتژیک حوزه تخصصی خود در صدر لیست جستجوی گوگل باشید، در مکان مناسب، زمان مناسب، برای مخاطب مناسب
آیا می دانید به طور متوسط ۴۱% از کلیک ها به ۳ تبلیغات پولی برتر در webmaster ختم می شود.

نتایج تقریباً فوری:

اغلب چند ماه طول می­ کشد تا بتوانید با استفاده از تکنیک­های سئو به نتایج برتر گوگل تبدیل شوید، استفاده از Google Ad یکی از راه­های فوری در دیده شدن فوری شما در سرچ گوگل است، ما در لارن مارکتینگ بهترین پیشنهادات را برای بهتر دیده شدن شما در زمان­های پیک و حساس داریم.

تقریبا ۸۱% از افراد بر روی لینک اول نتایج جستجو کلیک می­کنند.

تبلیغات گوگل ادورز برای مراکز پزشکی

بازاریابی رسانه های اجتماعی برای پزشکان

Social media marketing for Healthcare businesses

ما یک استراتژی سفارشی برای بازاریابی پزشکی شما ایجاد می­کنیم

ما یک استراتژی بازاریابی سفارشی را که نشانگر خدمات مراقبتی و پزشکی شما در رسانه­ های اجتماعی است را فراهم نموده ­ایم که باعث افزایش تعامل کاربرد گسترش دسترسی بیمار می­شود.
ما در پلتفرم­ های رسانه ­های اجتماعی برای شما ارزشی ایجاد می­ کنیم که شما از طریق نتایج این سرمایه ­گذاری، تحولی را در جذب بیماران بیشتر خواهید دید.

تولید محتوا مخصوص شبکه های اجتماعی پزشکان و دندانپزشکان
تبلیغات اینستاگرام پزشکی

بازاریابی بهداشت و درمان در رسانه­های اجتماعی

بازاریابی رسانه­های اجتماعی در صنعت پزشکی از طریق تعامل و تولید محتوا در رسانه­هایی همچون instagram ، facebook ، twitter، می­ باشد، حضور فعال شما در این پلتفرم­ ها و تعامل با بیماران، تجربه و آگاهی بیماران را در تعامل با شما افزایش می­دهد و امکان جذب بیماران بیشتر قوت خواهد گرفت.
آیا می دانید میزان سرچ در رسانه­ های اجتماعی ۷۴% است که نیمی از آنها در جستجوی یک متخصص پزشکی و خدمات پزشکی هستند.

بیمارانِ خود را از طریق رسانه­ های اجتماعی درگیر کنید.

برای اکثر مراقبت­های بهداشتی و پزشکی بازاریابی رسانه ­های اجتماعی کارکرد خوبی دارد، بیماران برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مراقبت­ های بهداشتی بیشتر از گذشته به اینترنت و شبکه­ های اجتماعی مراجعه می ­کنند،
حضور شما در اینترنت می­تواند بر تعداد بیمارانی که جذب می­ کنید و چگونگی مشاهده بیماران روی عملکرد شما تأثیر بگذارد.

سوشال مارکتینگ پزشکی

بازاریابی ویدئویی پزشکی

Healthcare video Marketing
تولید ویدئو پزشکی

فیلم آنلاین
آیا می­دانید زمان صرف تماشای فیلم­های آنلاین اکنون از زمان صرف تماشای تلویزیون فراتر رفته است؟ اکنون بیش از ۳ میلیارد جستجو در زمینه مراقبت­ های بهداشتی در ماه وجود دارد، بازاریابی در Aparat و Youtube یکی از مهم­ترین خدمات ماست.

مزایای بازاریابی ویدئوئی برای بهداشت و درمان
از آنجا که تعداد زیادی از افراد برای دریافت اطلاعات در حوزه مراقبت­ های بهداشتی و پزشکی به سایت­هایی همچون Youtube و Aparat مراجعه می­کنند، حضور ویدئوهای شما در این پلتفرم­ ها می­تواند شما را به یک پزشک مرجع تبدیل کند، تخصص خود را در مورد درمان­ ها، رویه­ ها، و هرگونه نواوری در قالب فیلم به اشتراک بگذارید.

بازاریابی موبایلی اختصاصی مراکز پزشکی

Healthcare mobile Marketing

موبایل و عصر بازاریابی بهداشت و درمان:
در عصر تکنولوژی امروزی، تلفن­های هوشمند نه تنها مورد استفاده روزمره مردم است بلکه زیرساختی برای اهداف بازاریابی و تجارت است و از اهمیت بالایی برخوردار است. تلفن­های هوشمند و تبلت­ها به راحتی در دسترس هستند و جستجو از آنها هر روز در حال افزایش است و حتی از جستجوی رایانه­های رومیزی افزایش یافته.

تلفن همراه رهبر جستجوی پزشکی
ما در لارن مارکتینگ و در طراحی سایت­های پزشکی و دندانپزشکی علاوه بر اینکه به بحث­های زیبایی­شناسی تمرکز داریم به بحث تجربه بیننده هم توجه داری، از اینرو کلیه سایت­های ما سازگار با تلفن همراه طراحی می­شود این امر باعث می­شود تا بیماران به راحتی به سایت شما از طریق موبایل دسترسی داشته باشند و جذب شوند.

بازاریابی موبایلی اختصاصی پزشکی

تجزیه و تحلیل سایت های پزشکی رقباء

Healthcare website Analytics
تحلیل سایت های پزشکی

ارائه راه­ حل­های تجزیه و تحلیل رقبا در لارن مارکتینگ
صنعت پزشکی با سرعت زیادی در حال پیشرفت است، امروزه تمرکز بر ارائه خدمات، مبتنی بر ارزش برای افزایش کیفیت مراقبت و در عین حال به حداقل رساندن
هزینه­ هاست.
در این حالت باید همواره در این صنعت رقبا بررسی شوند و راهکارهای جدید و تحلیل­ها در هم ادغام شوند و تصمیم­ گیری­ های نتیجه محوری شود.

چرا به آنالیز قوی در حوزه سلامت نیاز دارید؟
تغییر صنعت بهداشت و پزشکی به مراقبت­های مبتنی بر ارزش، مستلزم داشتن داده­ها و تحلیل قوی است. آنالیزهای بهداشتی این پتانسیل را دارند که عمل درمانی شما را به یک مرکز مراقبت مبتنی بر ارزش مبدل کنند، که شما را از دیگر رقبا متمایز می­کند و به بهبود کیفیت و هزینه کمک می­کند، با استفاده از داده­ های معنی ­دار و ابزارهای تحلیلی، می­ توانید سفر بیمار در تمام سطوح درمانی را تجزیه و تحلیل کرده و پیشنهادات ویژه­ای را به بیماران خود ارائه نمائید.