اجرای ادورز پزشکی

Healthcare Paid Search Marketing
تبلیغات گوگل ادورز
در کمتر از یک ساعت رتبه یک گوگل باشید!

بهترین استراتژی کوتاه مدت برای برندینگ و مارکتینگ پزشکی شما، مسلما تبلیغات گوگل می باشد، با استفاده از سرویس گوگل ادز می توانید خیلی سریع در رتبه یک گوگل قرار بگیرید. تبلیغات گوگل ادز اگر به درستی تنظیم و مدیریت شود جدایی از اینکه بسیار موثر می توان باشد یا یم مشاوره صحیح می تواند بسیار با صرفه نیز باشد.

اجرای گوگل ادورز

اجرای ادورز پزشکی (تبلیغات گوگل)

از Google Ad به صورت استراتژیک استفاده کنید نه کورکورانه؛با بازاریابی Google Ad در مشاغل درمانی، شما می توانید برای کلمه کلیدی استراتژیک حوزه تخصصی خود در صدر لیست جستجوی گوگل باشید، در مکان مناسب، زمان مناسب، برای مخاطب مناسب

 به طور متوسط ۴۱% از کلیک ها به ۳ تبلیغات پولی برتر در webmaster ختم می شود.

نتایج تقریباً فوری:
اغلب چند ماه طول می کشد تا بتوانید با استفاده از تکنیک های سئو به نتایج برتر گوگل تبدیل شوید، استفاده از Google Ad یکی از راه های فوری در دیده شدن فوری شما در سرچ گوگل است، ما در لارن مارکتینگ بهترین پیشنهادات را برای بهتر دیده شدن شما در زمان های پیک و حساس داریم.
۸۱% از افراد بر روی لینک اول نتایج جستجو کلیک می کنند.

تأثیر گوگل ادورز در جذب بیمار بیشتر در مراکز پزشکی و دندانپزشکی

امروزه داشتن یک وب سایت پزشکی و دندان پزشکی بروز و قدرتمند یکی از ملزومات بازاریابی مراکز پزشکی و دندانپزشکی است، این رقابت هرچه بیشتر خود را در نتایج صفحه اول گوگل نمایش می دهد. حضور در صفحه اول نتایج گوگل اصلاً اتفاقی نیست و حاصل تلاش یک نوبت پزشکی و به‌روزرسانی مستمر سایت پزشکی هست.

اما تصور کنید در این رقابت تنگاتنگ رنکینگ رتبه اول تا سوم صفحه اول گوگل مدام در حال تغییر است و مثلاً برای یک تخصص مانند ارتودنسی که دارای ترافیک فصلی می باشد حضور در صفحه اول در رنکینگ اول نتایج جستجوی گوگل در فصل تابستان که بیماران بیشتری مبادرت به سرچ مثلاً کلمه بهترین متخصص ارتودنسی اصفهان می کنند بسیار مهم است.یکی از راهکارهای قطعی در دستیابی به رتبه اول صفحه اول بدون توجه به رقابت های سئویی سایت های دیگر استفاده از گوگل ادورز می باشد.

اجرای ادورز پزشکی

 

مکانیسم گوگل ادورز به این صورت است که در زمان های حساس که میزان رقابت بسیار زیاد است و استراتژی بر جذب حداکثری بیماران می‌باشد، با توجه به کلمات کلیدی مؤثر در حوزه تخصص به‌عنوان‌مثال یک متخصص ارتودنسی در اصفهان می بایست بر روی کلمات کلیدی زیر کمپین گوگل ادورز خود را تنظیم و اجرایی نماید:
کلمات کلیدی مؤثر:
۱- متخصص ارتودنسی اصفهان
۲- ارتودنسی اصفهان
۳- بهترین متخصص ارتودنسی اصفهان
۴- ارتودنسی کودکان اصفهان
حتی نام پزشک هم به‌عنوان سرچ پرسونال برندینگ می تواند یکی از اهداف کمپین باشد.
کمپین های گوگل ادورز بر پایه قیمت دلاری می باشد، همچنین قدرت رقابتی بر روی کلمات کلیدی بر اساس رقابت رقبا بر روی این کلمات متفاوت است، بنابراین بر اساس نرخ دلار و قدرت کلمات کلیدی هزینه هر کلیک متفاوت محاسبه می شود همچنین تنظیمات دقیقی بر اساس آنالیزهای مختلف نتایج سرچ گوگل وجود دارد که می¬بایست بر مبنای بودجه ی پزشک و رقابت موجود انجام شود.

بنابراین اگر شما به‌عنوان یک پزشک و دندان‌پزشک دارای وب سایت مناسب و بروزی هستید و رقابت تنگاتنگی را با دیگر همکاران خوددارید و در فکر جذب بیشتر بیمار هستید علاوه بر اینکه جذابیت های وب سایت خود را افزایش می دهید، می توانید از قابلیت گوگل ادورز در کسب رتبه اول در صفحه اول هم استفاده نمایید.

تجربیات ما در گروه لارن مارکتینگ در اجرای انواع کمپین های تبلیغات پزشکی ازجمله گوگل ادورز، نشان داده است که در برابر هزینه ای که برای اجرای این نوع تبلیغات انجام می شود نتایج بسیار ارزشمندی ایجاد می شود و درآمدزایی ناشی از این تبلیغات، هزینه های صرف شده را پوشش می دهد. جهت مشاوره در خصوص اجرای کمپین های گوگل ادورز (تبلیغات گوگلی) در حوزه خدمات پزشکی و دندانپزشکی با ما در گروه لارن مارکتینگ مشاوره کنید، و از نتایج شگفت انگیز این نوع تبلیغات بهره مند شوید.