تولید محتوا پزشکی

Healthcare Video Marketing
محتوا ویدئویی
محتوایی قدرتمند تر از محتوای ویدئوی وجود ندارد!

ویدئو این امکان را به شما می دهد تا با روش های جالب و جذاب ویدئویی پیام خود را منتقل نمائید و ارتباط بهتری با بیننده برقرار نمائید، تیم ما می تواند فیلم های متحرک با کیفیت بالا تولید نماید و اطلاعات شما را در قالب فیلم به بیننده منتقل کند، هم چنین امکان تولید هرگونه مصاحبه، پروموشن از شما و فعالیت های مطب و کلینیک شما را دارد.

بازاریابی ویدئویی

فیلم آنلاین
آیا می دانید زمان صرف تماشای فیلم های آنلاین اکنون از زمان صرف تماشای تلویزیون فراتر رفته است؟ اکنون بیش از ۳ میلیارد جستجو در زمینه مراقبت های بهداشتی در ماه وجود دارد، بازاریابی در Aparat و Youtube یکی از مهم ترین خدمات ماست.

مزایای بازاریابی ویدئویی برای بهداشت و درمان
از آنجا که تعداد زیادی از افراد برای دریافت اطلاعات در حوزه مراقبت های بهداشتی و پزشکی به سایت هایی همچون Youtube و Aparat مراجعه می کنند، حضور ویدئوهای شما در این پلتفرم ها می تواند شما را به یک پزشک مرجع تبدیل کند، تخصص خود را در مورد درمان ها، رویه ها، و هرگونه نوآوری در قالب فیلم به اشتراک بگذارید.

محتوا متنی، تصویری
محتوا پادشاه است!

برای هر نوع فعالیتی در سطح وب شما نیاز به محتوا دارید، مهم نیست که می خواهید سایت خود را سئو کنید، یا در شبکه های اجتماعی فعالیت کنید، یا هر اقدام دیگر، شما نیاز به یک تیم حرفه ای و خلاق در ایده پردازی و تولید انواع محتواها را دارید