سوشال مارکتینگ پزشکی

Social Medical Marketing
سوشال مارکتینگ
سوشال مارکتینگ صرفا ساختن یک صفحه اینستاگرام نیست !!

شبکه های اجتماعی بهترین ابزار برای در ارتباط بودن با بیمارانی است که شما را می شناسند و از طریق آن می خواهند در روند خدمات، آموزش ها و اخبار مطب شما باشند؛ و بسیار مهم است که برای شبکه های اجتماعی خود یک تیم حرفه ای جهت ایده پردازی، تدوین استراتژی و تولید انواع محتواهای حرفه ای را در کنار خود داشته باشید.

بیمارانِ خود را از طریق رسانه های اجتماعی درگیر کنید.برای اکثر مراقبت های بهداشتی و پزشکی بازاریابی رسانه های اجتماعی کارکرد خوبی دارد، بیماران برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مراقبت های بهداشتی بیشتر از گذشته به اینترنت و شبکه های اجتماعی مراجعه می کنند، حضور شما در اینترنت می تواند بر تعداد بیمارانی که جذب می کنید و چگونگی مشاهده بیماران روی عملکرد شما تأثیر بگذارد.

میزان سرچ در رسانه های اجتماعی ۷۴% است که نیمی از آنها در جستجوی یک متخصص پزشکی و خدمات پزشکی هستند .

بازاریابی بهداشت و درمان در رسانه ­های اجتماعی

بازاریابی رسانه­ های اجتماعی در صنعت پزشکی از طریق تعامل و تولید محتوا در رسانه ­هایی هم چون instagram ، facebook ، twitter، می ­باشد، حضور فعال شما در این پلتفرم ­ها و تعامل با بیماران، تجربه و آگاهی بیماران را در تعامل با شما افزایش می­ دهد و امکان جذب بیماران بیشتر قوت خواهد گرفت .

تدوین استراتژی
ایده پردازی و تقویم محتوایی برای شبکه های اجتماعی

سوشال مارکتینگ پزشکی

ما یک استراتژی بازاریابی سفارشی را که نشانگر خدمات مراقبتی و پزشکی شما در رسانه­ های اجتماعی است را فراهم نموده ­ایم که باعث افزایش تعامل کاربرد گسترش دسترسی بیمار می ­شود.

ما در پلتفرم ­های رسانه ­های اجتماعی برای شما ارزشی ایجاد می­کنیم که شما از طریق نتایج این سرمایه ­گذاری، تحولی را در جذب بیماران بیشتر خواهید دید.تیم لارن مارکتینگ همواره شما و استراتژی­های شما را در کلیه پلتفرم­های موجود بروز نگه داشته و مدیریت کلیه این پلتفرم­ها را بر عهده خواهد داشت.