تور ۳۶۰ مطب های پزشکی و دندانپزشکی

تور ۳۶۰ درجه، یکی از جدیدترین خدمات در حوزه بازاریابی مراکز پزشکی و دندانپزشکی است، بسیاری از مراجعه کنندگان به مطب و کلینیک پزشکی قبل از مراجعه، جهت مشاهده نمونه کارها، نظرات دیگر بیماران به وب سایت این مراکز مراجعه می کنند، یکی از مواردی که می تواند جذب‌کننده بیماران باشد، نمایش فضای زیبای داخلی مطب و کلینیک شما پزشک عزیز است.

تور 360 درجه مطب

از این طریق بیماران می توانند به‌راحتی بدون مراجعه، کیفیت فضای داخلی مرکز پزشکی، امکانات و زیرساخت های موجود را مشاهده نمایند و به قطعیت و اطمینان ذهنی برسند،این حس ویژه ای که در بیماران قبل از ورود به مطب شما از طریق مشاهده مجازی مطب و کلینیک پزشکی ایجاد می شود، تأثیر زیادی در جذب آن‌ها خواهد داشت.

ارزش یک تور مجازی از مطب پزشکی و دندانپزشکی از قرار دادن هزاران عکس از مراکز شما بیشتر خواهد بود، تا جایی که شما می توانید از طریق قرار دادن فایل های صوتی روی هر موقعیت توضیحات لازم را نیز بیان کنید.

این مطب با متراژ ۱۶۰ مترمربع با کاربری مطب زبیایی توسط گروه طراحی لارن طراحی و اجرا گردید.
سبک طراحی این مطب مونوکروماتیک مینیمال می باشد.
دارای ۲ عدد اتاق لیزر +اتاق جراحی محدود و اتاق پزشک

این مطب که در خیابان وحید، مجتمع پزشکی وحید واقع شده توسط مجموعه لارن مارکتینگ تورمجازی ۳۶۰ درجه آن ساخته شده که شامل سالن پذیریش و انتظار و دو بخش مجزا دندانپزشکی برای بزرگسالان و کودکان می باشد.

مرکز تخصصی ارتودنسی دکتر محمد علی ناصری که کلیه خدمات تخصصی در زمینه دندانپزشکی زیبایی در آن انجام می گیرد، یک مطب بسیار زیبا و حرفه ای که توسط مجموعه لارن طراحی و پیاده سازی شده و در این بخش تورمجازی ۳۶۰ این مطب که توسط لارن مارکتینگ عکاسی و تدوین شده است را می توانید ملاحضه کنید

طراحی و اجرای دکوراسیون مطب دندانپزشکی دکتر احسان قاسمی
متخصص پروتز و استاد دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
متراژ ۱۱۰ متر مربع
سبک طراحی :کلاسیک

در طراحی آزمایشگاه تشخیص طبی، فضاهای مورد نیاز و اسامی شامل قسمت پذیرش و اتاق انتظار، قسمت­های نمونه­گیری خون و اسپرم، میکروب­شناسی، فنی، پاتولوژی، محل شستشو، اتاق مسئول آزمایشگاه و قسمت استراحت کارکنان می­باشد.

ابعاد فضاها بستگی به تجهیزات و وسایل مورد نیاز دارد اما بطور کلی و جامع برای قسمت­های میکروب و پاتولوژی فضای ۸مترمربع با عرض حداقل ۵/۲متر مورد نیاز است.

آدرس :اصفهان، خیابان میر، چهارراه مصلی (آب ۲۵۰)، پلاک ۱

شماره تماس :۰۳۱۳۶۶۴۵۲۵۱۰۳۱۳۶۶۴۵۲۵۰

خدمات :دندانپزشکی کودکان ، ایمپلنت ، ارتودنسی ، ریشه و عصب کشی دندان ، دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی

۱-عضو مرکز تحقیقات جمجمه ،فک و صورت دانشگاه ازاد تهران

۳- عضو شبکه طب بازساختی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

۴- عضو کمیته فناوریهای نوین ریاست جمهوری

۵- عضو کمیته علمی انجمن جراحان دهان و فک و صورت ایران

 

 

 

دکتر محمد عاطفت

 

 

کلینیک دندانپزشکی ملاصدرا

 

 

کلینیک فیزیوتراپی ایرانیان

خدماتی که در مرکز فیزیوتراپی ایرانیان انجام می شود با توجه به کیفیت خدمات از قیمت مناسبی برخوردار می باشد و همکاران ما در ساعات تعیین شده به صورت آنلاین آماده پاسخگویی سریع به تماس های شما می باشند.