مقالات

چگونه می توان مراجعات بیشتری را برای تخصص دندانپزشکی ایجاد کرد؟

افزایش مراجعات دندانپزشکی

به طور کلی تعداد مراجعات به یک مرکز دندانپزشکی در جهت رونق آن و کسب درآمد بیشتر بسیار مهم است.داده های یک نظرسنجی نشان داده است که درصد اطمینان مراجعه کنندگان به یک مرکز دندانپزشکی به نظرات افراد نزدیک خود، ۶۶% بوده است همچنین این بیماران نسبت به نظرات ارائه شده در قسمت نظردهی گوگل نیز بسیار حساس بوده اند و آن را ملاک مهمی برای انتخاب دانسته اند، اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید در ادامه با ما همراه باشید.

۱- مزیت های رقابتی و نوع خدمات خود را کاملاً مشخص و معین کنید.

در حالیکه شما مزیت های رقابتی فعالیت و نوع تمایز نتایج درمانی خود را نسبت به دیگر متخصصان می دانید، دیگران ممکن است این مورد را درک نکرده باشند، مردم باید از مزیت های کاری شما مطلع باشند و بدانند که چرا شما و خدمات شما را به دوستان خود توصیه نمایند.

این مزیت ها می تواند در قالب استفاده از تکنولوژی های جدیدی مثل لیزر، درمان با آرام بخش، استفاده از دستگاه های ویژه ای هم چون اسکنرها داخل دهانی، پرینترهای سه بعدی، کد کم و … باشد که شما را نسبت به دیگر رقبا متمایز می کند.از همه مهم تر نتایج بی نظیر درمانی در قالب عکس ها و فیلم های قبل و بعد که می تواند در تصمیم نهایی بیماران مؤثر باشد.

 

۲- ایجاد تخفیف و پیشنهادات ویژه

ارائه تخفیف ویژه به بیماران و مراجعه کنندگان وفادار مرکز، راهی برای تشویق بیماران در جهت توصیه شما به دیگران است.
برای مثال می توانید تخفیف ها را در قالب ارائه خدماتی اضافه هم چون سفید کردن دندان ها برای بیماران انجام دهید و یا دادن هدایای مثل مسواک برقی به بیماران و یا ارائه کارت های هدیه VIP جهت دریافت خدمات ویژه در جهت ارجاع بعدی بیمار یا همراهان آنها.

 

۳- مسابقات ارجاع در شبکه های اجتماعی:

فیس بوک، اینستاگرام و توئیتر، بسترهای مناسبی در جهت مسابقات ارجاعی هستند، مسابقه ای را در بستر این پلتفرم ها طراحی نمائید که پیروان شما را تشویق به اشتراک گذاری پست شما نماید و برای آن جایزه ای ویژه را در نظر بگیرید.

 

۴- بروز بودن اطلاعات بیماران:

سعی کنید جهت ارتباط با بیماران خود، اطلاعات آنها را به روز و دسته بندی شده جمع آوری نمائید، اطلاعاتی مثل، ایمیل، شماره موبایل، تاریخ تولد.با استفاده از این اطلاعات می توانید ارتباط خوبی را بین مرکز خود و بیماران فراهم کنید و همواره انتخاب اول در ذهن بیماران باشید.

 

۵- مصاحبه با بیماران وفادار و همیشگی:

از بیماران وفادار و همیشگی که شاید سال ها است از خدمات مرکز شما استفاده می نمایند بخواهید تجربه حضور و دریافت خدمات دندانپزشکی از مرکز شما را در قالب یک ویدئو ضبط نمایند و آن را در وب سایت و شبکه های مجازی خود پخش نمایند.

 

۶- در فضای آنلاین حضور داشته باشید و راه ارتباطی آسان را فراهم کنید.

از حضور پرقدرت خود در فضای مجازی اطمینان حاصل نمائید، و مطمئن شوید در رتبه بندی های گوگل مؤثر دارید علاوه بر این در وب سایت خود راه ساده ای را برای ایجاد تماس سریع با مرکز خود فراهم آورید تا بتوانید درصد جذب بیماران را افزایش دهید. سوشال مارکتینگ امروزه تأثیر زیادی در جذب بیماران دارد .

 

۷- استخدام یک آژانس تخصصی بازاریابی دندانپزشکی:

اگر وقت کافی برای فعالیت های بازاریابی در حوزه خدمات دندانپزشکی خود ندارید از یک آژانس تخصصی استفاده نمائید. این کار به شما این امکان را می دهد کاملاً روی بیماران خود تمرکز نمائید و در آرامشی کامل به مدیریت این مورد بپردازید.آژانس تخصصی، وظیفه رصد کردن و آنالیز رقبا، تدوین استراتژی مناسب و جذب بیماران بیشتر را با تکنیک های جدید بازاریابی بر عهده خواهد داشت.در عین حال این فعالیت به صورت یکپارچه و بدون توقف و مستمر انجام خواهد شد و نتیجه آن فراتر از تصور شما خواهد بود.

در صورتیکه به دنبال دریافت خدمات ویزه در حوزه جذب بیماران بیشتر در حوزه تخصص خود هستید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *