مقالات

کلمه «نزدیک من» را به پیوست خدمات پزشکی مورد نظر رتبه بندی کنید

رتبه برای کلمه نزدیک من

چرا برای جذب بیمار بیشتر، کلمه «نزدیک من» را به پیوست خدمات پزشکی مورد نظر باید رتبه بندی نمائیم؟

Rank for “Near me” keyword

اگر شما ارائه دهنده خدمات پزشکی و دندانپزشکی هستید و خدمات با کیفیت درمانی را به جامعه ارائه می دهید، باید در جهت جذب بیماران از سطح وب تلاش نمائید، شما باید اهمیت هدف قراردادن کلمات کلیدی مراقبت های بهداشتی حوزه تخصص خود را درک نمائید، این کلمات کلیدی نقش مهمی را در تعیین چگونگی یافتن شما از طریق بیماران بالقوه دارد.

بهترین کلمات کلیدی برای رقابت در حوزه تخصص خدمات پزشکی چیست؟

۷۰ درصد از بیماران قبل از مراجعه به پزشک و دریافت خدمات پزشکی و درمانی وقت خود را به تحقیق در فضای آنلاین اختصاص می دهند. بنابراین شما باید در حوزه تخصص خود در سایت خود و فضاهای دیگر مجازی به خوبی تولید محتوا نمائید تا به خوبی در نتایج جستجو ها دیده شوید.

استخراج کلمات کلیدی مؤثر در حوزه تخصص پزشکی و ظیفه تیم مارکتینگ مجموعه شما است که با بررسی دقیق و استفاده از پلتفرم های ویژه در این حوزه، این کلمات کلیدی مؤثر را استخراج، دسته بندی و اولویت بندی نمائید و در راستای آن به تولید محتوا بپردازند.

 

 

کلمات کلیدی «در نزدیکی من» به شما کمک می کند تا مخاطب مربوط را هدف قرار دهید.

با استفاده روزافزون از دستگاه های تلفن همراه و جستجوی صوتی برای یافتن مشاغل یک کلمه مهمی که همه متخصصان مراقبت های بهداشتی باید بر روی آن متمرکز شوند عبارت «نزدیک من» است. اکثریت قریب به اتفاق بیماران به دنبال ارائه دهندگان خدمات محلی هستند، یک استراتژی موفق و ژئومارکتینگ به شما در رتبه بندی جستجوها در منطقه اطراف خود کمک می کند.کلمات کلیدی که شامل «نزدیک من» هستند امکان نمایش شما را به عنوان پزشک متخصص در صفحه اول Google افزایش می دهد.

جستجوهای مستقر در منطقه براری جذب بیماران بالقوه دارای اهمیت است:

بررسی ها نشان می دهدکه جستجوهای مستقر در منطقه منبع بسیار مهمی برای جذب بیماران بالقوه در محلی که عمل مراقبت های بهداشتی شما در آن مستقر است می باشد. نتایج این جستجوها روزانه در حال تغییر است زیرا رقبای شما هم در حال تولید محتوا و فعالیت هستند بنابراین تولید محتوای خود را هرگز متوقف نکنید تا همیشه رتبه بالایی را در نتایج داشته باشید.

Google باید از آدرس دقیق کسب و کار شما مطمئن شود:

برای اینکه موتور جستجوگر بتواند عملکرد شما را به طور دقیق تجزیه و تحلیل نماید باید مطمئن شود آدرس شما در وب سایت شما ظاهر می شود و به درستی ساخته شده است تا موتور جستجو بتواند مکان شما را تشخیص دهد، گوگل فاصله را تعیین می کند تا نتیجه جستجو را از محل جستجوگر تا چه اندازه جستجو کند و صفحات را نیز به همین طریق مرتب می کند بنابراین هر کسب و کاری یک شعاع معیار دارد و بنابراین شعاع معیار اطلاعات کامل آن کسب و کار نمایش داده می شود.

 

یک استراتژی خوب ژئومارکتینگ برای مکان های مختلف پزشکی و دندانپزشکی ضروری است:

شما در ابتدا سعی کنید وب سایتی را راه اندازی نمائید که با سیستم موبایل سازگار باشد زیرا اکثریت سرچ های گوگل از طریق تلفن همراه انجام می شود، اگر چندین مکان درمانی و مطب در قسمت های مختلف شهری دارید حتماً برای هر کدام یک وب سایت طراحی کنید و آدرس مختص با آن مکان را در سایت قرار دهید تا تشخیص آن برای گوگل منطقی باشد.
از طرفی یک استراتژی ژئومارکتینگ خوب با کلمات کلیدی مناسب مراقبت های بهداشتی این امکان را به شما می دهد تا بیماران واقعی و بالقوه را در یک منطقه هدفگذاری نمائید این کار قدرت رقابتی و بازاریابی شما را افزایش می دهد.
بنابراین با برنامه ریزی دقیق در این حوزه بیماران بالقوه در حوزه تخصص خود را از دست ندهید.آیا برای تدوین استراتژی سئو‌ سایت پزشکی و کلمات کلیدی خود به کمک متخصص نیاز دارید؟برای جذب بیمار بیشتر امروز با ما تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *